Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Aktualności

Audycje o sztuce

Od 4 lipca MOCAK zaprasza na wakacyjne spotkania na wystawie Sztuka w sztuce. Codziennie od wtorku do piątku o godzinie 12 zwiedzający Muzeum będą mieli okazję posłuchać komentarza i interpretacji przedstawionych przez jednego z pracowników merytorycznych MOCAK-u.

więcej ›

Wernisaż

29 czerwca, w czwartek, o godzinie 18 zapraszamy na otwarcie wystaw!

więcej ›

Staż: Dział Organizacji Wystaw

Dział Organizacji Wystaw poszukuje chętnych do odbycia stażu w wymiarze około 20 godzin tygodniowo przez okres 2 miesięcy.

więcej ›

Na fali – wakacyjna lekcja muzealna

Zapraszamy grupy zorganizowane do korzystania z propozycji nowej lekcji muzealnej dla dzieci i młodzieży w wieku 6–14 lat.

więcej ›

Zabawy z książką – warsztaty dla dzieci

MOCAK i Wydawnictwo Dwie Siostry zapraszają dzieci w wieku od 7 do 10 lat na warsztaty inspirowane książką Urszuli Palusińskiej Brzuchem do góry.

więcej ›

Lato w MOCAK-u 2017

W lipcu i sierpniu 2017 roku Muzeum organizuje cykl zajęć adresowanych do dzieci, młodzieży oraz dorosłych spędzających wakacje w mieście. Zapraszamy!

więcej ›

Wykłady towarzyszące wystawie Sztuka w sztuce

Tuż przed wakacjami, w ostatnim tygodniu czerwca, MOCAK zaprasza na cykl trzech wykładów inspirowanych wystawą Sztuka w sztuce. Zaproszeni badacze opowiedzą o podobnych zabiegach artystycznych, jak te prezentowane na wystawie, ale tym razem dokonywanych na gruncie literatury, kina oraz muzyki.

więcej ›

Modne lato – warsztaty dla rodzin z dziećmi

W sobotę 1 lipca o godzinie 14 zapraszamy rodziny z dziećmi do 12 roku życia na warsztaty edukacyjne inspirowane wystawą Sztuka w sztuce.

więcej ›

Brzuchem do góry – konkurs dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 10 lat do udziału w konkursie organizowanym przez Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK i Wydawnictwo Dwie Siostry.

więcej ›

Praca: oprowadzanie po ekspozycji

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK poszukuje przewodników po wystawach stałych i czasowych.

więcej ›