Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Aktualności

Praca: specjalista ds. PR i promocji

MOCAK ogłasza nabór na stanowisko specjalisty ds. PR i promocji. Praca w pełnym wymiarze godzin, zatrudnienie na umowę o pracę.

więcej ›

Wielogłos o Zagładzie

Nakładem MOCAK-u ukazał się Wielogłos o Zagładzie. Publikacja podejmuje problem obrazowania i interpretowania Holokaustu.

więcej ›

MOCAK Bookstore wyróżniony w prestiżowym konkursie!

Księgarnia MOCAK Bookstore zajęła trzecie miejsce w plebiscycie „Księgarnia Roku 2018”, organizowanym przez Krakowskie Biuro Festiwalowe w ramach projektu Kraków Miasto Literatury UNESCO.

więcej ›

Stanisław Wyspiański – „stwórca” XX wieku. Wykład Marii Anny Potockiej

W środę 16 stycznia, o godz. 18 zapraszamy na wykład Marii Anny Potockiej pt. Stanisław Wyspiański – „stwórca” XX wieku.

więcej ›

Listopadowe nowości w Bibliotece MOCAK-u 2018

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi pozycjami dostępnymi w Bibliotece. W poniżej zamieszczonym pliku przedstawiamy listę książek, które w listopadzie zostały włączone do naszego księgozbioru.

więcej ›

Wielogłos o Zagładzie. Panel dyskusyjny

W niedzielę 27 stycznia o godzinie 18, w 74. rocznicę wyzwolenia Auschwitz, zapraszamy na dyskusję panelową poświęconą najnowszej publikacji MOCAK-u Wielogłos o Zagładzie. W rozmowie wezmą udział: Janusz Makuch, Anda Rottenberg, Jan Woleński oraz Maria Anna Potocka.

więcej ›

Wykład Chrisa Saltera Projektowanie wielozmysłowych środowisk performatywnych

18 grudnia o godzinie 17 zapraszamy do sali audiowizualnej na wykład w formule masterclass pt. Projektowanie wielozmysłowych środowisk performatywnych, który wygłosi Chris Salter.

więcej ›

Kolekcja MOCAK-u w serii Director’s Choice

W naszej księgarni można już kupić poświęcony Kolekcji MOCAK-u tom serii Director’s Choice. Seria londyńskiego wydawnictwa Scala przybliża najważniejsze muzea świata poprzez autorski wybór eksponatów z ich zbiorów.

więcej ›

Praca: dokumentalista

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK poszukuje osoby na stanowisko dokumentalisty.

więcej ›