OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Aktywne śpiewanie

Aktywne śpiewanie

29.07.2023 godz. 11.15 i 13

Opublikowano: 15.06.2023

W sobotę, 29 lipca, zapraszamy na warsztaty muzyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym z opiekunami. Będziemy wspólnie uczyć się piosenek, tańczyć i poznawać nowe instrumenty. Muzyczne zabawy będą łączone z aktywnościami plastycznymi i ruchowymi, a każdemu spotkaniu będzie przewodzić jeden temat piosenki. Znów zabrzmi muzyka w murach MOCAK-u! Warsztaty są muzyczną siostrą cyklu Aktywne czytanie.

Zapraszamy opiekunów z dziećmi:

  • 11.15 – grupa dzieci w wieku 3–4 lata
  • 13.00 – grupa dzieci w wieku 5–6 lat

Prowadzenie: Anna Kubik – artystka multidyscyplinarna. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i szkoły muzycznej w klasie skrzypiec zajmująca się edukacją artystyczną, sztukami wizualnymi i muzyką. Graficzka, reżyserka krótkich form filmowych i animatorka. Prowadzi zajęcia umuzykalniające dla dzieci i dorosłych w Krakowie. Jej celem jest przypomnienie roli komunikatywnej, rozwojowej i rozrywkowej muzyki w polskich domach. Wieloletnia edukatorka w różnych instytucjach kultury, współpracowniczka Działu Wiedzy o Sztuce w MOCAK-u. Uczestniczka i organizatorka wystaw i koncertów. Nauczycielka Uniwersytetu Dzieci. Śpiewa, gra, komponuje. Obecnie koncertuje ze swoim solowym materiałem wraz z pianinem, gitarą i looperem do wokalu pod pseudonimem ANNA RZEKA. Założycielka zespołu muzycznego OSMA. Współzałożycielka krakowskiego festiwalu muzycznego REST FEST. Można znaleźć ją na Instagramie, TikToku i Youtubie jako @anna.rzeka.

Opłata za udział wynosi 20 zł od dziecka*. Czas trwania zajęć to 45 minut. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod adresem edukacja@mocak.pl lub telefonicznie: 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16). Bilety można nabyć w kasie Muzeum przed rozpoczęciem zajęć. Bilet umożliwia zwiedzenie MOCAK-u w dniu wydarzenia. Muzeum zapewnia wszystkie potrzebne materiały i instrumenty.


* Dla posiadaczy Karty Krakowskiej 20% zniżki. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ oraz krakowskiej Karty N wstęp 2 zł.

Termin kolejnych zajęć: 19.8, sobota, godz. 11.15 i 13.00.