OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Chryzantemy, niecierpki i niezapominajki// – warsztaty towarzyszące wystawie Krzysztofa M. Bednarskiego //Symbole życia po śmierci//

Przejdź do wystawy

Chryzantemy, niecierpki i niezapominajki – warsztaty towarzyszące wystawie Krzysztofa M. Bednarskiego Symbole życia po śmierci

07.11.2021 godz. 11–13

Opublikowano: 26.10.2021

W niedzielę 7 listopada w godzinach 11–13 zapraszamy rodziców / opiekunów i dzieci w wieku 7–12 lat na warsztaty plastyczne towarzyszące wystawie Krzysztofa M. Bednarskiego Symbole życia po śmierci. Będzie to dobra okazja, żeby w bezpiecznej atmosferze porozmawiać z najmłodszymi o przemijaniu.

Zajęcia nieprzypadkowo odbywają się w miesiącu zadumy, kiedy przy okazji odwiedzania nekropolii stajemy przed wyzwaniem, jak rozmawiać z dziećmi o przemijaniu. Spacer po ekspozycji stanie się punktem wyjścia do rozmowy o różnych sposobach i powodach upamiętniania zmarłych. Potem – w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni – wspólnie wykonamy prace plastyczne.

Zajęcia odbędą się w sali audiowizualnej z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Uczestników prosimy o zebranie się o godzinie 11 przy recepcji MOCAK-u. Opłata za udział wynosi 10 zł od osoby. Bilet umożliwia zwiedzenie Muzeum w dniu wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod adresem edukacja@mocak.pl lub telefoniczne: 12 263 40 35 (wtorek – sobota, godz. 9–17).