OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Czarno-biały pejzaż// – warsztaty online dla dzieci w wieku 6–11 lat | #MOCAKonline

Czarno-biały pejzaż – warsztaty online dla dzieci w wieku 6–11 lat | #MOCAKonline

22.01.2022 godz. 12–13.30

Opublikowano: 29.12.2021

Na tegoroczne ferie zimowe przygotowaliśmy specjalną ofertę edukacyjną >>

W sobotę 22 stycznia o godzinie 12 zapraszamy dzieci w wieku 6–11 lat na warsztaty Czarno-biały pejzaż, inspirowane Kolekcją MOCAK-u, a w szczególności wybranymi pracami na papierze. Poznamy tajniki realistycznego rysunku Shinjiego Ogawy, zagadnienia kontrastu i dynamiki, symetrii i asymetrii, a także inne pojęcia, które warto znać na początku przygody w świecie sztuk wizualnych. W trakcie warsztatów uczestnicy i uczestniczki poznają podstawowe techniki graficzne i rysunkowe, a następnie wykonają własne prace rysunkowe przy użyciu nowo poznanych środków artystycznego wyrazu.

Czas trwania: 90 min

Potrzebne materiały: klej, nożyczki, dwie kartki białego i dwie kartki czarnego papieru w formacie A4 lub A3 (w zależności od preferencji uczestników), pędzle, szczoteczka do zębów, proste patyki wielkości ołówka, kubeczek z wodą, czarna farba plakatowa, biała farba plakatowa, folia do zabezpieczenia miejsca pracy.

Zajęcia odbędą się na platformie Zoom. Opłata za udział wynosi 14 zł. Bilety do kupienia w sklepie internetowym MOCAK Bookstore pod tym linkiem >>

Kup bilet

Po zakupie biletu otrzymają Państwo szczegółowe wskazówki dotyczące udziału w warsztatach. Informacje i wsparcie techniczne dostępne są pod adresem e-mailowym edukacja@mocak.pl i pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).