OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Dla ucha malucha//. Zajęcia umuzykalniające dla dzieci do trzeciego roku życia

Dla ucha malucha. Zajęcia umuzykalniające dla dzieci do trzeciego roku życia

28.01.2023 godz. 11 i 12.30

Opublikowano: 03.01.2023

Otwieramy się na kolejną dziedzinę sztuki!
W sobotę, 28 stycznia zapraszamy na nowe rodzinne zajęcia umuzykalniające w MOCAK-u. Będziemy razem bawić się i śpiewać! Poznamy wspólnie rytmy, melodie i brzmienia różnych instrumentów. Pełna oferta zajęć w trakcie ferii zimowych >>

Rozwijanie muzykalności dziecka od pierwszych miesięcy życia ma znaczący wpływ na jego rozwój intelektualny w przyszłości. Muzyka jest świetnym narzędziem komunikacji i budowania więzi w rodzinie. Proponowane utwory muzyczne staną się pretekstem do nauki kolorów i liczb, rozwijania naszej wrażliwości i rozszerzania horyzontów muzycznych.
Zajęcia pokazują rodzicom, jak można bawić się dźwiękowo z dzieckiem na co dzień, a dziecko oswajają z nietypowymi skalami i rytmami oraz stanowią dla niego wesołą rozrywkę.

Zapraszamy rodzica z maluszkiem:
11.00 – grupa dzieci młodszych, jeszcze niechodzących
12.30 – grupa dzieci chodzących, dzieci do trzeciego roku życia


Prowadzenie: Anna Kubik – edukatorka, multiinstrumentalistka, wokalistka. Absolwentka Szkoły Muzycznej w klasie skrzypiec. Od kilku lat prowadzi warsztaty muzyczne dla dzieci. Pod pseudonimem Rzeka koncertuje z własnym materiałem muzycznym z pianinem, gitarą i looperem do wokalu. Współzałożycielka krakowskiego festiwalu muzycznego REST FEST. Można znaleźć ją na Instagramie, Youtubie i TikToku jako @rzeka_music.

Opłata za udział wynosi 20 zł od uczestnika (konieczność wykupienia biletu zarówno przez dziecko, jak i opiekuna). Bilety można nabyć w recepcji przed rozpoczęciem zajęć. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod adresem edukacja@mocak.pl lub telefoniczne: 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).

Zajęcia odbywają się w przestronnej sali, na parterze Muzeum, do której można wjechać wózkiem. Zapewniamy asystę pomocnych wolontariuszek.

Zajęcia będą odbywały się raz w miesiącu, termin kolejnego spotkania: 26 lutego 2023 roku.