OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Dzień Otwarty Muzeów Krakowskich w MOCAK-u

Dzień Otwarty Muzeów Krakowskich w MOCAK-u

20.11.2022 godz. 11–19

Opublikowano: 03.11.2022

W niedzielę 20 listopada zapraszamy do MOCAK-u na Dzień Otwarty Muzeów Krakowskich. Tego dnia wszystkim gościom oferujemy bilety ulgowe w cenie 10 zł. Zapraszamy do zwiedzania wystaw oraz na specjalnie przygotowane wydarzenia.

  • Sztuka dostępna w MOCAK-u, godz. 11–13

Zapraszamy na otwarte spotkanie dotyczące dostępności, podczas którego będzie można zapoznać się z tyflografikami i opracowaniami dotykowymi dzieł z naszej Kolekcji oraz odsłuchać audiodeskrypcje. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni ekspozycyjnej, na odpowiednio przygotowanym stanowisku. Chętnym umożliwimy także zwiedzenie wystaw Kolekcji z wykorzystaniem materiałów dostosowanych dla osób ze szczególnymi potrzebami.

Udział w cenie biletu, bez konieczności rezerwacji. Znajdą nas Państwo przy wejściu na wystawy Kolekcji MOCAK-u (budynek główny, poziom -1).

Anna Jeznach, koordynatorka wystawy Natalii LL Erotyczne prowokacje, zaprasza na oprowadzanie. Będzie ono okazją do przypomnienia zmarłej w tym roku artystki, wspólnej dyskusji o jej pracach znajdujących się w Kolekcji MOCAK-u, w tym o ikonicznej Sztuce konsumpcyjnej, a także do refleksji nad relacją erotyki, kultury masowej i sztuki.

Udział w cenie biletu wstępu. Uczestnicy proszeni są o pojawienie się w holu głównym MOCAK-u pięć minut przed rozpoczęciem zwiedzania. Przewidywany czas trwania wydarzenia: 40 minut.

Tego dnia Biblioteka MOCAK-u będzie czynna w godzinach 11–18.

Aktualne wystawy w MOCAK-u >>