Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Kalendarz

Nowe wystawy. Księgozbiory specjalne

Zachęcamy do skorzystania z oferty księgozbiorów specjalnych towarzyszących nowo otwartym wystawom.

Małopolski Budżet Obywatelski

Zachęcamy mieszkańców Województwa Małopolskiego do wzięcia udziału w głosowaniu na zadania zgłoszone w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego.

Bezinteresowność sztuki

Od czerwca 2016 roku MOCAK zorganizuje cykl bezpłatnych spotkań i warsztatów dla podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”.

Letnie re-kreacje (2)

Zapraszamy stowarzyszenia działające nieodpłatnie na rzecz młodzieży na bezpłatne oprowadzanie po aktualnych wystawach w MOCAK-u, połączone z warsztatami.

Sztuka opowieści #4. Zadie Smith, O pięknie

13.07.2019 godz. 18

Biblioteka MOCAK-u zaprasza na czwarte spotkanie z cyklu Sztuka opowieści. Książka, o której będziemy rozmawiać, to O pięknie Zadie Smith.

Sztuka opowieści #3. Siri Hustvedt, Świat w płomieniach

22.06.2019 godz. 18

Biblioteka MOCAK-u zaprasza na trzecie spotkanie z cyklu Sztuka opowieści. Książka, o której będziemy rozmawiać, to Świat w płomieniach Siri Hustvedt.

Dyskusja Konteksty muzeum

13.06.2019 godz. 18

W czwartek 13 czerwca o godzinie 18 zapraszamy na dyskusję Konteksty muzeum z udziałem Katarzyny Jagodzińskiej, Moniki Murzyn-Kupisz i Marii Anny Potockiej. Prowadzenie: Katarzyna Bik.

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie Natura w sztuce

11.06.2019 godz. 17.30

We wtorek 11 czerwca o godzinie 17.30 zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Natura w sztuce z udziałem współkuratorki Martyny Sobczyk.

Łukasz Surowiec oprowadza po wystawie Przychodnia

06.06.2019 godz. 17

W sobotę 6 czerwca o godzinie 17 zapraszamy do Galerii Alfa w MOCAK-u. Po swojej wystawie Przychodnia oprowadzi Łukasz Surowiec, artysta z Kolekcji MOCAK-u.

Wykład oraz spotkanie z Thomasem Weskim

02.06.2019 godz. 16

W niedzielę 2 czerwca o godzinie 16 MOCAK oraz Miesiąc Fotografii w Krakowie zapraszają na wykład oraz spotkanie z Thomasem Weskim, kuratorem wystawy LEBENSMITTEL Michaela Schmidta.