OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

MOCAK Instameet

MOCAK Instameet

14.10.2015 godz. 17

Opublikowano: 05.10.2015

Wraz ze społecznością IgersKraków zapraszamy użytkowników Instagrama w środę 14 października o godz. 17 na specjalny spacer po Zabłociu połączony ze zwiedzaniem Muzeum.

Uczestnicy wydarzenia podczas spaceru po Zabłociu odwiedzą między innymi pracownie artystów oraz wezmą udział w przedpremierowym zwiedzaniu wystawy Artyści z Krakowa. Generacja 1980–1990, prezentującej dorobek najmłodszego pokolenia artystów mieszkających i pracujących w Krakowie.

Program spotkania:

godz. 17
Spacer po Zabłociu, pracowniach artystycznych w Składzie Solnym oraz w Telpodzie. Uczestnicy odwiedzą studia Michała Stonawskiego, Anny Pichury i Aleksandry Idasiak. Obowiązuje rejestracja. Limit miejsc został wyczerpany. Zarejestrowane osoby, które nie mogą wziąć udziału  w wydarzeniu, prosimy o informację. Na listę rezerwową można się wpisać pod adresem mocak@mocak.pl.

Uczestników prosimy o pojawienie się 14 października o godz. 17 w holu głównym Muzeum.

godz. 19
Przedpremierowe zwiedzanie wystawy Artyści z Krakowa. Generacja 1980–1990. Koordynator wystawy Martyna Sobczyk wprowadzi uczestników w twórczość młodych artystów. Aby wziąć udział w zwiedzaniu, należy zarejestrować się poprzez formularz. Limit miejsc został wyczerpany. Zarejestrowane osoby, które nie mogą wziąć udziału  w wydarzeniu, prosimy o informację. Na listę rezerwową można się wpisać pod adresem mocak@mocak.pl.

Aby wziąć udział w spacerze i zwiedzaniu wystawy, należy zarejestrować na każdą z części wydarzenia osobno.

Hashtagi spotkania: #mocakinstameet #krakowart #mocak #igerskrakow

Obserwuj MOCAK na instagramie: mocak_krakow >>>