OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Powtórka z historii sztuki. Poetyka współczesności//

Powtórka z historii sztuki. Poetyka współczesności

09.03.2024 godz. 16

Opublikowano: 29.12.2023

W sobotę, 9 marca, o godzinie 16 zapraszamy na spotkanie online z cyklu Powtórka z historii sztuki >> pod tytułem Poetyka współczesności.

Jako muzeum sztuki współczesnej czujemy się zobowiązani wprowadzić Was w świat sztuki XX i XXI wieku! W porównaniu z dziełami dawnych mistrzów, sztuka współczesna może wydawać się zawiła, a nawet enigmatyczna, jednak nic bardziej mylnego! Podczas zajęć spróbujemy wspólnie skonstruować linię interpretacyjną dla kilku dzieł sztuki współczesnej znajdujących się w Kolekcji MOCAK-u tak, aby zadanie maturalne związane z tego typu pracą nie stanowiło dla Was problemu oraz było przyjemnym zaskoczeniem i okazją do uzyskania jeszcze większej liczby punktów!

Spotkania odbywają się w kameralnych grupach. Prowadzone będą na platformie Zoom. Opłata za udział wynosi 20 zł. BILETY do kupienia online >>

Po zakupie biletu zostaną do Państwa przesłane szczegółowe wskazówki dotyczące udziału w spotkaniu. Jeśli w ciągu 24 godzin nie otrzymają Państwo e-maila zwrotnego, bardzo prosimy o sprawdzenie folderu spam oraz kontakt z Działem Wiedzy o Sztuce w MOCAK-u pod adresem edukacja@mocak.pl lub pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).

Prowadzenie:

Przemysław Ciępka – przewodnik i edukator w MOCAK-u, laureat olimpiady z historii sztuki oraz absolwent historii sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od ośmiu lat jako korepetytor z dużymi sukcesami przygotowuje licealistów i licealistki do matury z historii sztuki. Miłośnik współczesnej architektury oraz wszelkich zagadnień z zakresu kultury wizualnej.