OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Raz w roku//. Maria Michałowska. Warsztaty dla młodzieży i dorosłych // WYDARZENIE ODWOŁANE

Raz w roku. Maria Michałowska. Warsztaty dla młodzieży i dorosłych // WYDARZENIE ODWOŁANE

28.03.2020 godz. 12–13.30

Opublikowano: 24.01.2020

Wydarzenie odwołane.

Zgodnie z decyzją rządu w związku z epidemią koronawirusa COVID-19 od 11 marca od godziny 13 Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK będzie zamknięte do odwołania. Dotyczy to także Biblioteki, MOCAK Bookstore i Archiwum MOCAK-u. Nie będą również odbywały się planowane wydarzenia.

#MOCAKonline! Jesteśmy tu! >>


 

W sobotę 28 marca o godzinie 12 MOCAK zaprasza młodzież i dorosłych na warsztaty Raz w roku na podstawie pracy Marii Michałowskiej 7 kartek z kalendarza (1972).

Zapoznając się z twórczością Marii Michałowskiej, porozmawiamy o przemijaniu, oczekiwaniu i… ulubionym dniu tygodnia. Następnie zastanowimy się nad tym, czego wyczekujemy najbardziej, za czym tęsknimy oraz jakie chwile są dla nas ważne i dlaczego.

 

Raz w roku to warsztaty z cyklu Pół na pół. Rozmowy i artystyczne wyzwania. Stanowią one część projektu edukacyjno-artystycznego, który jest próbą połączenia celów edukacyjnych z twórczym potencjałem partycypacyjnej pracy. Punktem wyjścia do rozważań nad tematem każdego ze spotkań jest wybrana praca z Kolekcji MOCAK-u.

Koncepcja i prowadzenie: Anna Czyż – magistrantka kierunku Art & Design na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. W 2018 roku ukończyła studia licencjackie na kierunku animacja kultury w przestrzeni społecznej o specjalności organizacja działań twórczych. Jej praca artystyczna opiera się na działaniach animacyjnych i intermedialnych.

Wstęp: 1 zł od osoby. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną: 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek w godzinach 9–16) lub e-mailową: edukacja@mocak.pl.