OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Warsztaty dla najmłodszych //Do dzieła!//

Warsztaty dla najmłodszych Do dzieła!

02.12.2023 godz. 11.15

Opublikowano: 26.09.2023

W sobotę, 2 grudnia, o godzinie 11.15 zapraszamy dzieci do lat trzech na warsztaty z cyklu Do dzieła! Punktem wyjścia będzie praca Tymka Borowskiego bez tytułu.

Dzieci nie mają podobno wysokich zdolności myślenia abstrakcyjnego, mają za to fantazję do tworzenia abstrakcji na poziomie, który się nawet filozofom nie śnił. Spróbujemy wraz z dziećmi przeciwstawić się pesymistycznej myśli Borowskiego i pokazać słowa, jak i obrazy, które na pewno nie są pretensjonalne, a w dodatku będzie je można powiesić na choince.

 

Prowadzenie: Olga Brewka – organizatorka, edukatorka, muzealniczka. Absolwentka zarządzania kulturą współczesną oraz filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Koordynatorka wielu projektów, między innymi: HERstory historie niby niepotrzebne, O demokracji. 20 lekcji z XX wieku. Wolontariuszka w stowarzyszeniach oraz fundacjach. Pracuje w Zamku Królewskim na Wawelu w Dziale Interpretacji Sztuki. Od 2018 roku współpracuje z MOCAK-iem, w którym prowadziła między innymi warsztaty Aktywne czytanie.

 

Opłata za udział wynosi 20 zł od dziecka. Czas trwania zajęć to 45 minut. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod adresem e-mail edukacja@mocak.pl lub pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16). Bilety można nabyć w kasie Muzeum przed rozpoczęciem zajęć. Bilet uprawnia do zwiedzania MOCAK-u w dniu wydarzenia. Muzeum zapewnia wszystkie potrzebne materiały.

* Dla posiadaczy Karty Krakowskiej 20% zniżki. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ oraz krakowskiej Karty N wstęp 2 zł.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, można dołączyć w dowolnym momencie semestru.

Zapraszamy również na warsztaty umuzykalniające dla najmłodszych Dla ucha malucha >>