OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Warsztaty dla najmłodszych //Do dzieła!//

Warsztaty dla najmłodszych Do dzieła!

11.05.2024 godz. 11.15

Opublikowano: 24.04.2024

W sobotę, 11 maja, o godzinie 11.15 zapraszamy dzieci do lat trzech wraz z opiekunami na warsztaty z cyklu Do dzieła! Naszą inspiracją będzie praca Dominiki Olszowy z 2019 roku, bez tytułu.

Teatr życia codziennego to coś, co zna każdy niewyspany rodzic, próbujący się rano nadal uśmiechać. My też spróbujemy pobawić się w teatr, poszukując co będzie za naszą MOCAK-ową kurtyną, stworzymy stół własnych rodzinnych wrażeń i przeżyć kulinarnych. Czy znajdziemy Ducha domu z instalacji Dominiki Olszowy. Zobaczymy.

 

Prowadzenie: Olga Brewka – organizatorka, edukatorka, muzealniczka. Absolwentka zarządzania kulturą współczesną oraz filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Koordynatorka wielu projektów, między innymi: HERstory historie niby niepotrzebneO demokracji. 20 lekcji z XX wieku. Wolontariuszka w stowarzyszeniach oraz fundacjach. Pracuje w Zamku Królewskim na Wawelu w Dziale Interpretacji Sztuki. Od 2018 roku współpracuje z MOCAK-iem, w którym prowadziła między innymi warsztaty Aktywne czytanie.

 

Opłata za udział wynosi 20 zł od dziecka. Czas trwania zajęć to 45 minut. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod adresem e-mail edukacja@mocak.pl lub pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16). Bilety można nabyć w kasie Muzeum przed rozpoczęciem zajęć. Bilet uprawnia do zwiedzania MOCAK-u w dniu wydarzenia. Muzeum zapewnia wszystkie potrzebne materiały.

* Dla posiadaczy Karty Krakowskiej 20% zniżki. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ oraz krakowskiej Karty N wstęp 2 zł.

Zajęcia mają miejsce w przestronnej sali, na parterze Muzeum, do której można wjechać wózkiem. Zapewniamy asystę pomocnych wolontariuszy i wolontariuszek.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, można dołączyć w dowolnym momencie semestru. Termin kolejnego spotkania: 8.6.2024.

Zapraszamy również na warsztaty umuzykalniające dla najmłodszych Dla ucha malucha >>