OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Wzornik od podstaw// – warsztaty dla młodzieży i dorosłych

Wzornik od podstaw – warsztaty dla młodzieży i dorosłych

14.11.2017 godz. 16

Opublikowano: 06.11.2017

Zapraszamy młodzież i dorosłych na warsztaty z cyklu Wzornik. Tym razem tematem malarstwa zajmiemy się od strony warsztatowej czyli od przygotowania podobrazia. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, z jakich elementów składa się blejtram malarski i jak wyglądają poszczególne etapy jego przygotowania. Następnie pod okiem konserwatorki własnoręcznie wykonają podobrazie. Zajęcia poprowadzi Zofia Kerneder-Giemborek.

Zofia Kerneder-Giemborek – absolwentka Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Stypendystka Ministra Kultury. W Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK zajmuje się konserwacją sztuki współczesnej oraz odpowiada za kwestie bezpieczeństwa Muzeum i jego Kolekcji. Współpracuje z artystami współczesnymi na różnych etapach funkcjonowania dzieła sztuki, zarówno podczas powstawania pracy, jak i jej dalszego życia w Muzeum.

Terminy spotkań: 14 i 15 listopada, godz. 16

Wstęp 60 zł (całość). Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem smyla@mocak.pl lub telefonicznie: (12) 263 40 44.