OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Rośliny i papier//. Warsztaty czerpania papieru dla dzieci | Wakacje w MOCAK-u

Rośliny i papier. Warsztaty czerpania papieru dla dzieci | Wakacje w MOCAK-u

07.08.2021 godz. 12

Opublikowano: 16.07.2021

W sobotę 7 sierpnia o godz. 12 zapraszamy dzieci w wieku od sześciu lat na warsztaty czerpania papieru.

Z czego powstaje papier? Jaki udział w tym procesie mają rośliny? Co można zrobić z własnoręcznie wykonanym papierem? Na te pytania odpowiemy podczas sobotnich warsztatów. Uczestnicy wyprodukują własny papier, a następnie z wykorzystaniem papieru czerpanego dostarczonego przez Muzeum stworzą prace plastyczne.

Zajęcia odbędą się w podcieniach Muzeum lub, w razie niepogody, w sali audiowizualnej z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Opłata za udział wynosi 10 zł od osoby. Bilet umożliwia zwiedzenie MOCAK-u w dniu wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona. Muzeum zapewnia materiały. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod adresem edukacja@mocak.pl lub telefoniczne: 12 263 40 35 (wtorek – sobota, godz. 9–17).

Prowadzenie:
Mariia Mytrofanova – artystka z Ukrainy, odessyjka mieszkająca i pracująca w Krakowie. Studentka z sztuki i mediów na Uniwersytecie Pedagogicznym. Od kilku lat realizuje autorski ekologiczny projekt Share Wave, w którego ramach praktykuje technikę czerpania papieru. Jest tatuatorką stosującą metodę medytacyjnego handpoke.

Wakacyjne warsztaty w MOCAK-u >>