OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Sztuka. Ślad człowieka// | Warsztaty dla osób w wieku 14–100 lat

Sztuka. Ślad człowieka | Warsztaty dla osób w wieku 14–100 lat

09.01.2021 godz. 12–13.15

Opublikowano: 22.12.2020

Na tegoroczne ferie zimowe przygotowaliśmy specjalną ofertę edukacyjną online. W sobotę 9 stycznia o godzinie 12 zapraszamy na warsztaty Sztuka. Ślad człowieka dla młodzieży i dorosłych, które obejmują minioprowadzanie po wystawie Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969 skoncentrowane na dwóch artystach: Wojciechu Kopczyńskim i Arturze Tajberze. Uczestnicy zapoznają się z różnymi aspektami ich twórczości i będą mogli samodzielnie zaangażować się w jej interpretację. Na końcu wykonają zadanie plastyczne inspirowane wystawą.

Czas trwania: 75 min
Potrzebne materiały: wszystkie materiały plastyczne, którymi lubicie pracować: kredki, pisaki, farby, kleje, tektury, papiery itd.

Zajęcia odbędą się na platformie Zoom. Opłata za udział wynosi 2 zł. Bilety do kupienia w sklepie internetowym MOCAK Bookstore pod tym linkiem >>

Po zakupie biletu otrzymają Państwo szczegółowe wskazówki dotyczące udziału w warsztatach. Informacje i wsparcie techniczne dostępne są pod adresem mailowym edukacja@mocak.pl i pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).

Więcej o feriach w MOCAK-u online pod tym linkiem >>