OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Minioprowadzanie: //Człowiek w uniwersum przedmiotów//

Minioprowadzanie: Człowiek w uniwersum przedmiotów

12.05.2021 godz. 12

Opublikowano: 15.04.2021

W środę 12 maja o godzinie 12 zapraszamy na minioprowadzanie z przewodnikiem pod tytułem Człowiek w uniwersum przedmiotów. Do spotkania można dołączyć na ekspozycji lub poprzez transmisję na żywo na Facebooku MOCAK-u.

Oprowadzanie odbędzie się na wystawie Dialog z przestrzenią. Jego tematem będą działania artystyczne Piotra Lutyńskiego i Roberta Kuśmirowskiego, wykorzystujące przedmioty codziennego użytku.

Prowadzenie: Helena Postawka-Lech – historyczka sztuki, muzealniczka i edukatorka. Od ponad 10 lat zajmuje się budowaniem programów dla publiczności. Naukowo bada polską archiekturę XX-lecia międzywojennego.

Spotkania odbywają się w kameralnych grupach (do czterech osób). Udział w cenie biletu bez konieczności rezerwacji. Prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego panującymi w MOCAK-u. Oprowadzania zaczynają się przy recepcji w głównym budynku Muzeum. Harmonogram wszystkich spotkań >>

W czwartki o godzinie 12 minioprowadzania odbywają się w językach obcych: angielskim, ukraińskim i rosyjskim.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Dziale Wiedzy o Sztuce pod adresem e-mail edukacja@mocak.pl lub pod numerem telefonu + 48 12 263 40 35 (wtorek – sobota, godz. 9–17).