OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Minioprowadzanie: //Przedmiot we współczesnym malarstwie//

Minioprowadzanie: Przedmiot we współczesnym malarstwie

05.05.2021 godz. 12

Opublikowano: 15.04.2021

W środę 5 maja o godzinie 12 zapraszamy na minioprowadzanie z przewodnikiem pod tytułem Przedmiot we współczesnym malarstwieDo spotkania można dołączyć na ekspozycji lub poprzez transmisję na żywo na Facebooku MOCAK-u.

Podczas oprowadzania zobaczymy prace Wilhelma Sasnala i Michała Stonawskiego prezentowane na wystawie Współczesne modele realizmu. Zastanowimy się, jak dzisiaj malarze odtwarzają i przetwarzają realne przedmioty.

Prowadzenie: Edyta Wyżga – historyczka sztuki oraz koordynatorka wystaw. Obecnie pracuje w MOCAK-u w Dziale Wiedzy o Sztuce jako specjalistka ds. edukacji oraz koordynatorka ds. dostępności. Angażuje się w działania na rzecz udostępniania sztuki osobom ze szczególnymi potrzebami.

Spotkania odbywają się w kameralnych grupach (do czterech osób). Udział w cenie biletu bez konieczności rezerwacji. Prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego panującymi w MOCAK-u. Oprowadzania zaczynają się przy recepcji w głównym budynku Muzeum. Harmonogram wszystkich spotkań >>

W czwartki o godzinie 12 minioprowadzania odbywają się w językach obcych: angielskim, ukraińskim i rosyjskim.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Dziale Wiedzy o Sztuce pod adresem e-mail edukacja@mocak.pl lub pod numerem telefonu + 48 12 263 40 35 (wtorek – sobota, godz. 9–17).