OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Oferta online dla grup zorganizowanych | Ferie z MOCAK-iem

Oferta online dla grup zorganizowanych | Ferie z MOCAK-iem

Opublikowano: 23.12.2020

W ramach ferii z MOCAK-iem zapraszamy grupy szkolne, domy kultury i półkolonie do skorzystania z naszej oferty warsztatów online. Wszystkie zajęcia odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom. Opłata za udział w zajęciach wynosi 2 zł od uczestnika. Zapisy i informacje dostępne są pod adresem mailowym edukacja@mocak.pl i pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).

  • Sztuka za oknem | Warsztaty dla dzieci w wieku 6–10 lat

Uczestnicy warsztatów zapoznają się z wybranymi pracami z wystawy Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969, które podejmują temat malarstwa pejzażowego. Dowiedzą się, czym jest pejzaż, i wykonają własne prace.
Czas trwania: 60–90 min (w zależności od potrzeb grupy)
Potrzebne materiały: papier kolorowy w formacie A4, biały papier, biała bibuła, biały papier śniadaniowy, klej

  • Moje miasto jako abstrakcja | Warsztaty dla dzieci w wieku 8–14 lat

W czasie zajęć odbiorcy poznają twórczość wybranych artystów z wystawy Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969. Na przykładzie prezentowanych dzieł zostanie podjęty temat miasta w twórczości plastycznej oraz sztuki w przestrzeni publicznej. W części warsztatowej uczestnicy wykonają własne prace inspirowane najbliższym otoczeniem.
Czas trwania: 60–90 min (w zależności od potrzeb grupy)
Potrzebne materiały: blok rysunkowy, ołówek, papier kolorowy, nożyczki

  • Sztuka. Ślad człowieka | Warsztaty dla osób w wieku 14–100 lat

Zajęcia dla młodzieży i osób dorosłych, obejmujące minioprowadzanie po wystawie Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969 skoncentrowane na dwóch artystach: Wojciechu Kopczyńskim i Arturze Tajberze. Uczestnicy zapoznają się z różnymi aspektami ich twórczości i będą mogli samodzielnie zaangażować się w jej interpretację. Na końcu wykonają zadanie plastyczne inspirowane wystawą.
Czas trwania: 75 min
Potrzebne materiały : wszystkie materiały, którymi lubicie pracować: kredki, pisaki, farby, kleje, tektury, papiery itd.

Oferta online dla gości indywidualnych >>