OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Oprowadzanie w języku polskim z audiodeskrypcją po wystawie Krystiana Lupy //Wyspa// oraz ekspozycji //Live Factory 2: Warhol by Lupa//

Przejdź do wystawy

Oprowadzanie w języku polskim z audiodeskrypcją po wystawie Krystiana Lupy Wyspa oraz ekspozycji Live Factory 2: Warhol by Lupa

12.12.2023 godz. 11

Opublikowano: 22.11.2023

We wtorek, 12 grudnia, o godzinie 11 zapraszamy na oprowadzanie w języku polskim z audiodeskrypcją po wystawie Krystiana Lupy Wyspa i ekspozycji Live Factory 2: Warhol by Lupa. Będzie ono dostosowane do potrzeb osób niewidomych i słabowidzących. Spotkanie potrwa około półtorej godziny.

Po ekspozycjach oprowadzi Anna Skoczeń – edukatorka MOCAK-u. Oprowadzaniu będzie towarzyszyła audiodeskrypcja Reginy Mynarskiej.

 

Oprowadzanie w cenie biletu wstępu. Liczba miejsc ograniczona. Niezbędne jest wcześniejsze zgłoszenie pod adresem edukacja@mocak.pl. Uczestnicy proszeni są o pojawienie się w holu przy recepcji w głównym budynku MOCAK-u pięć minut przed oprowadzaniem.

Potrzebę zapewnienia asysty w drodze i podczas wydarzeń z audiodeskrypcją prosimy zgłaszać nie później niż na trzy dni przed datą oprowadzań pod adresem edukacja@mocak.pl lub telefonicznie: 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).