OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Powtórka z historii sztuki. Pióra w dłoń!// | #MOCAKonline

Powtórka z historii sztuki. Pióra w dłoń! | #MOCAKonline

12.03.2022 godz. 15–16.30

Opublikowano: 17.02.2022

Wychodząc naprzeciw potrzebom maturzystów, MOCAK przygotował cykl 12 spotkań online >>, podczas których pomożemy uporządkować wiedzę, poznać sztukę najnowszą, powtórzyć najważniejsze informacje oraz nauczyć się skutecznie rozwiązywać zadania na egzaminie dojrzałości z historii sztuki.

Spotkania będą odbywać się w soboty od lutego do kwietnia 2022 roku w godzinach 15–16.30.

Na spotkaniu, które odbędzie się w sobotę, 12 marca, o godzinie 15 zapoznamy się z typami wypracowań maturalnych oraz poddamy analizie sposób ich oceny i zawarte w informatorze maturalnym przykładowe prace. Posłuży nam to do sprecyzowania najważniejszych celów, które powinny przyświecać osobie piszącej wypracowanie na maturze z historii sztuki. W części praktycznej zajęć wspólnie zastanowimy się nad przykładowymi tematami wypracowań.

Zajęcia trwają 90 minut. Prowadzone będą na platformie Zoom. Spotkania odbywają się w kameralnych grupach. Opłata za udział wynosi 20 zł. Bilety do kupienia w sklepie internetowym MOCAK Boookstore pod tym linkiem >>

Kup bilet!

Po zakupie biletu zostaną do Państwa przesłane szczegółowe wskazówki dotyczące udziału w spotkaniu. Jeśli w ciągu 24 godzin nie otrzymają Państwo e-maila zwrotnego, bardzo prosimy o sprawdzenie folderu spam oraz kontakt z Działem Wiedzy o Sztuce w MOCAK-u pod adresem edukacja@mocak.pl lub pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).

Prowadzenie: Przemysław Ciępka – przewodnik i edukator w MOCAK-u, laureat olimpiady z historii sztuki. Magistrant historii sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od siedmiu lat jako korepetytor z dużymi sukcesami przygotowuje licealistów do olimpiad i matury.