OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Poznaj Kolekcję MOCAK-u!// Oprowadzanie po wystawach zbiorów

Poznaj Kolekcję MOCAK-u! Oprowadzanie po wystawach zbiorów

13.09.2020 godz. 16–17.30

Opublikowano: 04.08.2020

W niedzielę 13 września o godzinie 16 zapraszamy na zwiedzanie z przewodniczką wystaw Kolekcji MOCAK-u:

Więcej informacji o zbiorach Muzeum, liczących ponad pięć tysięcy prac, można znaleźć na stronie: https://www.mocak.pl/zalozenia-kolekcji

Po wystawach oprowadzi Joanna Sobesto – doktorantka na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, tłumaczka, scenarzystka, modelka. Od 2019 roku współpracuje z Działem Wiedzy o Sztuce MOCAK-u jako edukatorka i przewodniczka. Interesuje się historią mówioną i fotografią analogową. Popularyzuje wiedzę o przekładzie literackim na swoim kanale YouTube.

Czas zwiedzania wynosi około 90 minut.

Wstęp 2 zł (cena obejmuje wejście na wystawy). Obowiązują zapisy pod adresem recepcja@mocak.pl lub telefoniczne: (12) 263 40 01. Liczba miejsc ograniczona.

Uczestnicy proszeni są o pojawienie się przy wejściu do głównego budynku MOCAK-u 10 minut przed wydarzeniem. Zwiedzanie odbędzie się w kameralnej grupie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Szczegółowe informacje dotyczące zwiedzania oraz wytycznych sanitarnych zamieszczone są na stronie internetowej Muzeum w zakładce regulamin zwiedzania.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu XX/XXI wiek. Historia, sztuka, edukacja