OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Cracow Art Week Krakers w MOCAK-u!

Cracow Art Week Krakers w MOCAK-u!

Opublikowano: 22.09.2020

W ramach tygodnia otwartych galerii krakowskich Krakers, 18–25 października 2020 roku, zapraszamy do Muzeum na oprowadzenie z przewodniczką po wystawach oraz spotkanie Klubu Czytelniczego Sztuka Opowieści. Zachęcamy również do udziału w konkursie.

18.10.2020, niedziela, godz. 16 (limit miejsc został wyczerpany)

Oprowadzanie z przewodniczką po wystawach Kolekcji MOCAK-u:

Czas zwiedzania wynosi około 90 minut.

Udział w cenie biletu. Obowiązują zapisy pod adresem recepcja@mocak.pl lub telefoniczne: (12) 263 40 01. Liczba miejsc ograniczona.

Uczestnicy proszeni są o pojawienie się przy wejściu do głównego budynku MOCAK-u 10 minut przed wydarzeniem. Zwiedzanie odbędzie się w kameralnej grupie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Więcej informacji >>

24.10.2020, sobota, godz. 18 (Wydarzenie ODWOŁANE ze względu na sytuację epidemiczną.)

Klub Czytelniczy Sztuka Opowieści #11. O tyranii. Dwadzieścia lekcji z XX wieku

W sobotę, 24 października, o godzinie 18 Biblioteka MOCAK-u zaprasza na 11. spotkanie Klubu Czytelniczego Sztuka Opowieści, podczas którego będziemy rozmawiać o książce Timothy’ego Snydera O tyranii. Dwadzieścia lekcji z dwudziestego wieku (tłum. Bartłomiej Pietrzyk, Znak, Kraków 2017). Jej lektura będzie dla nas okazją do refleksji, czego nas może nauczyć historia w kontekście aktualnej sytuacji społecznej i politycznej na świecie oraz wyzwań stojących przed przyszłymi pokoleniami.

Spotkanie (zorganizowane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego) odbędzie się w podcieniach MOCAK-u, a w przypadku niepogody zostanie przeniesione do sali audiowizualnej w budynku głównym. Obowiązują bilety w cenie 2 zł, upoważniające również do wejścia w tym samym dniu na wystawy.

Więcej informacji >>

Konkurs, 18–25 października 2020

Zachęcamy również do udziału w konkursie, który już wkrótce pojawi się na naszym profilu na Facebooku. Do wygrania publikacje MOCAK-u.

Szczegółowe informacje dotyczące zwiedzania oraz wytycznych sanitarnych zamieszczone są na stronie internetowej Muzeum w zakładce regulamin zwiedzania.