Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Aktualności

Wybierz rok:
2018 2017 2016 2015 2014 2013

Zabawy z książką portugalską. Warsztaty dla dzieci / As oficinas para crianças

W sobotę, 27 października, o godzinie 11 zapraszamy dzieci od 4. do 8. roku życia wraz z opiekunami na warsztaty inspirowane książką Przejścia nie ma! Isabel Minhós Martins z ilustracjami Bernarda P. Carvalha.

więcej ›

Projekt edukacyjny KRAJ:OBRAZY

W 2018 roku Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK realizuje projekt KRAJ:OBRAZY, który dotyczy społeczno-kulturowej tożsamości współczesnego człowieka widzianej w szczególności przez pryzmat sztuki współczesnej.

więcej ›

Od niepodległości do współczesności. Rodzinna gra miejska

20 października o godzinie 11 zapraszamy do wzięcia udziału w ostatnim etapie gry miejskiej Od niepodległości do współczesności. Uczestnicy odwiedzą naznaczone historią miejsca znajdujące się w okolicach MOCAK-u oraz samo Muzeum.

więcej ›

Pomoce dla oka. Pokaz tyflografik i dotykowych opracowań dzieł z Kolekcji MOCAK-u

Codziennie od wtorku 9.10 do piątku 12.10, o godzinie 12 zwiedzający Muzeum będą mieli okazję posłuchać analizy i interpretacji wybranych dzieł z Kolekcji MOCAK-u. Audycje odbędą się w sali wystawienniczej, na poziomie -1, przy wybranym dziele sztuki.

więcej ›

Warsztaty Między-pokoleniowe

W sobotę 13 października o godzinie 15 zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych, w tym osoby z niepełnosprawnościami, do udziału w warsztatach poświęconych instalacji Stanisława Dróżdża Między.

więcej ›

60+ Kultura w MOCAK-u

W sobotę 29 września o godzinie 12.30 w ramach akcji 60+ Kultura zapraszamy seniorów na bezpłatne zwiedzanie wystawy Ojczyzna w sztuce.

więcej ›

Festiwal Kultury bez Barier w MOCAK-u

Z okazji 6. Warszawskiego Festiwalu Kultury bez Barier zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych, w tym osoby z niepełnosprawnościami, na warsztaty i zajęcia edukacyjne o charakterze integracyjnym.

więcej ›

Sztuka pod ręką 2. Warsztaty z Oskarem Dawickim

W sobotę 29 września o godzinie 15 zapraszamy na warsztaty z udziałem Oskara Dawickiego inspirowane pracą Drzewo wiadomości.

więcej ›

Oprowadzanie po wystawie Ojczyzna w sztuce

W niedzielę, 30 września, o godzinie 17 zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Ojczyzna w sztuce. Będzie to ostatnia szansa na zobaczenie ekspozycji!

więcej ›

PrzyStań na plaży 2

W sobotę, 25 sierpnia, w godzinach 11–15 zapraszamy na plażę nad Wisłą (bulwar Kurlandzki) na Dzień z Książką Artystyczną – drugą odsłonę działań edukacyjno-artystycznych w ramach akcji PrzyStań na plaży Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.

więcej ›