OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Archiwum

Archiwum

/minioprowadzanie-marzenie-o-wolnosci-factory-2 - 32058

Minioprowadzanie: Marzenie o wolności. Factory 2

W środę 31 marca o godzinie 12 zapraszamy na minioprowadzanie z przewodnikiem. Do spotkania można dołączyć na ekspozycji lub poprzez transmisję na żywo na Facebooku MOCAK-u.

więcej ›
/minioprowadzanie-dwie-strony-ludzkiej-egzystencji-smierc-i-zycie - 32056

Minioprowadzanie: Dwie strony ludzkiej egzystencji. Śmierć i życie

W środę 24 marca o godzinie 12 zapraszamy na minioprowadzanie z przewodnikiem. Do spotkania można dołączyć na ekspozycji lub poprzez transmisję na żywo na Facebooku MOCAK-u.

więcej ›
Krištof Kintera, //The Room Full of Red//, 2008, instalacja, Kolekcja MOCAK-u, fot. R. Sosin

Minioprowadzanie: Barwa, psychika i symbol

W środę 17 marca o godzinie 12 zapraszamy na minioprowadzanie z przewodnikiem. Do spotkania można dołączyć na ekspozycji lub poprzez transmisję na żywo na Facebooku MOCAK-u.

więcej ›
/minioprowadzanie-swiat-bez-czlowieka - 32053

Minioprowadzanie: Świat bez człowieka

W środę 10 marca o godzinie 12 zapraszamy na minioprowadzanie z przewodnikiem pod tytułem. Do spotkania można dołączyć na ekspozycji lub poprzez transmisję na żywo na Facebooku MOCAK-u.

więcej ›
/minioprowadzanie-etos-fotografa - 32051

Minioprowadzanie: Etos fotografa

W środę 3 marca o godzinie 12 zapraszamy na minioprowadzanie z przewodnikiem. Do spotkania można dołączyć na ekspozycji lub poprzez transmisję na żywo na Facebooku MOCAK-u.

więcej ›
Wojciech Kopczyński, bez tytułu, z cyklu //Budowle//, 2003, technika własna / płótno, 140 × 210 cm, courtesy W. Kopczyński

Minioprowadzanie: Sztuka a pamięć

W środę 24 lutego o godzinie 12 zapraszamy na minioprowadzanie z przewodnikiem. Do spotkania można dołączyć na ekspozycji lub poprzez transmisję na żywo na Facebooku MOCAK-u.

więcej ›
/minioprowadzanie-wspolczesny-pejzaz - 32022

Minioprowadzanie: Współczesny pejzaż

W środę 17 lutego o godzinie 12 zapraszamy na minioprowadzanie z przewodnikiem. Do spotkania można dołączyć na ekspozycji lub poprzez transmisję na żywo na Facebooku MOCAK-u.

więcej ›
Fot. Dział Promocji, MOCAK

Ukazała się publikacja Marian Eile. Artysta i redaktor

Katalog towarzyszący wystawie Mariana Eilego zawiera między innymi wspomnieniowy tekst Marii Anny Potockiej, eseje Justyny Jaworskiej i Agnieszki Sachar, wywiady z Mieczysławem Czumą i Wojciechem Plewińskim oraz kalendarium napisane przez Tomasza Potkaja.

więcej ›
Fot. Dział Promocji, MOCAK

Ukazała się publikacja Paweł Althamer, Artur Żmijewski. Pieśń ostateczna

Książka, towarzysząca wystawie Pieśń ostateczna, zawiera reprodukcje kilkudziesięciu kolaży Pawła Althamera i Artura Żmijewskiego, a także wiersze między innymi Czesława i Oskara Miłoszów, Paula Celana, Stanisława Grochowiaka i Rafała Wojaczka.

więcej ›