Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Archiwum

Spotkania w pracowniach artystów z Krakowa

W sobotę 24 lutego o godzinie 15 zapraszamy na oprowadzanie po pracowni Cecylii Malik, której prace można zobaczyć na wystawie Artyści z Krakowa. Generacja 1970–1979.

więcej ›

Smog Free Project w MOCAK-u. Spotkanie z Daanem Roosegaarde’em

16 lutego o 18 zapraszamy do sali audiowizualnej na spotkanie z Daanem Roosegaarde’em, inicjatorem Smog Free Project.

więcej ›

Wtorki z Kolekcją

W lutym, w ramach całorocznego projektu Wtorki z Kolekcją, prezentujemy autorski wybór filmów Wojciecha Bruszewskiego Dziesięć prac (YYAA, Tekst-drzwi, Dotknięcie video 7, Dotknięcie video 5, Dotknięcie video 1, Łyżeczka, Paczka zapałek, Dotknięcie video 8, Wejście – wyjście, Outside) z lat 1973–1977.

więcej ›

Ferie w MOCAK-u

W czasie tegorocznych ferii zimowych województwa małopolskiego odwiedzający Muzeum mogą liczyć na wiele atrakcji. Jak co roku planujemy warsztaty otwarte, spotkania dla grup zorganizowanych oraz lekcje muzealne. Oferta kierowana jest do dzieci, młodzieży oraz ich opiekunów.

więcej ›

Call for papers – czasopismo „MOCAK Forum”

Redakcja rocznika „MOCAK Forum” zaprasza do nadsyłania tekstów do 14. numeru czasopisma, który ukaże się w 2018 roku.

więcej ›

Wtorki z Kolekcją

Wtorki z Kolekcją to całoroczny projekt, w ramach którego w każdy wtorek – dzień darmowego wstępu do Muzeum – w sali audiowizualnej będzie można zobaczyć wybrane prace wideo z Kolekcji MOCAK-u.

więcej ›

Spotkania w pracowniach artystów z Krakowa

W sobotę, 13 stycznia o godzinie 15, zapraszamy na oprowadzanie po pracowni Beaty Stankiewicz, której obrazy można zobaczyć na wystawie Artyści z Krakowa. Generacja 1970–1979.

więcej ›

Godziny otwarcia MOCAK-u w okresie świąteczno-noworocznym

Uprzejmie informujemy, że 24 i 25 grudnia oraz 1 stycznia muzeum będzie nieczynne. 26 grudnia zapraszamy zwiedzających w godzinach 11–18, 31 grudnia w godzinach 11–17.

więcej ›

Konsylium profesorskie dotyczące fotografii z archiwum Romana Ingardena

11 grudnia 2017 roku odbyło się zamknięte konsylium profesorskie dotyczące fotografii z archiwum Romana Ingardena, których merytorycznym opracowaniem zajmuje się MOCAK.

więcej ›

Spotkania w pracowniach artystów z Krakowa

W sobotę 16 grudnia o godzinie 15 zapraszamy na oprowadzanie po pracowni Rafała Borcza, którego prace można zobaczyć na wystawie Artyści z Krakowa. Generacja 1970–1979.

więcej ›